شرکت ها و تیم های مستقر

تعداد بازدید:۳۱۲۹

لیست شرکت­ها و تیم­های مستقر در مرکز نوآوری دانشگاه تبریز

  

لیست شرکت­ها و تیم­های مستقر در مرکز نوآوری دانشگاه تبریز  

ردیف

نام شرکت

مدیر شرکت

نوع پذیرش

محل استقرار

عنوان ایده / طرح

1

فرا دما بنیان

زهرا خرمی

رشد

F15

ساخت ماسه مجرای پاتیل

2

سامانه فراصوت نوید ایران

محمدتقی­شروانی­تبار

رشد

B6

طراحی وساخت پروب های اولتراساند

3

آوا مکاترونیک­آریای تاوریژ

علی موید

رشد

B2

طراحی و تولید سیستم های رباتیک و مکاترونیک

4

توسعه­لرزه­پایدار آذربایجان

میر نقی موسوی

رشد

B3

مقاوم سازی سازه های بنایی با استفاده از الیافFRP

5

گروه تامین قطعات اسدزاده

ناصراسدزاده

رشد

B7

تامین قطعات لوازم خانگی وخودرو

6

فناوری رویش سبز فدک

سیمین سبزچی

رشد

S8

تعیین و تایید کیفیت زعفران تولیدی در منطقه آذربایجان

7

بهسان ایده زمین فضا

احسان سعادت فر

رشد

S19

تهیه نقشه­های سه بعدی با استفاده از تصاویر ماهواره­ای

8

عافیت حیات سبز

لیلا نصراله زاده

رشد

S8

تولید داروی بیولوژیکی جهت کنترل آفات دامی

9

نارون تجارت ایپک یولی

سامان نارونی

رشد

S16

طراحی اپلیکیشن تهیه و توزیع غذای خانگی

10

مبتکران فنون برتر پارلاق

سهیل اسعدی

رشد

F11

تولید فعالیت­های آموزشی بر بسته تولید محتوای دیجیتال

11

آذر زیست اوژن

امیر علیقلیان

رشد

S20

تولید کود ارگانیک آزولا

12

ایده­پردازان­کارآفرین­دیبا

فریددهقان محمودآبادی

رشد

B5

طراحی و ساخت اپلیکیشن آموزشی تدریس خصوصی

13

ویرا دانش موج افزار

حسین کریمی

رشد

S18

ساخت تقویت کننده­کم­نویزباندفرکانسی UHF, VHF و HF

14

لیدوماتریپ (گردشگری­سوئیت باما)

میلاد امیری

رشد

B10

تولید پلتفرم اجاره سوئیت و آپارتمان مبله در کشور

15

پویا نگار ارتباط سپهر

فرزاد خاکپور

رشد

F12

هوشمندسازی مراکز آموزشی و مدیریت انرژی

16

هیدن ایکس

محمدرضا نصیری

نوآور

F14

طراحی و ساخت شارژ همراه یکبار مصرف

17

آلتین تدبیر آذربایجان

جهانگیرصفایی­فرید

نوآور

G7

طراحی و ساخت سیستم تحلیل کشاورزی نوین و سنتی

18

طراحان هوشمند نوآور دنا

احسان میرزاعلیلو

نوآور

G25

طراحی و ساخت سیستم هوشمند یکپارچه کنترل مصرف

19

مان هنر ستاره زمین (ریتون)

مژگان ترابی یزدی

نوآور

S2

ساخت ملزومات برای حیوانات خانگی برپایه معیارهای زیست­محیطی

20

پاک صنعت گستر

وحید صادقی

رشد

S7

طراحی و ساخت دستگاه تصفیه کننده هوا

21

بهبود گستر

کیمیا آرنگ

نوآور

G27

طراحی و تولید اپلیکیشن گردشگری سلامت

22

ربو تب (Robo TAB)

بابک جهانگیری

رشد

S22

ساخت پهبادتحقیقاتی­هوشمندبدون­نیازبه­کنترل

23

ربات پرنده (Robo UAV)

مرتضی کاویانی

پیش­رشد

S1

طراحی و ساخت پهباد امداد و نجات مستقر ولی بدون قرارداد

24

فردیس           

     بهزاد یوسفی

نوآور

B1

طراحی سایت خدماتی، فرهنگی آموزشی

25

الکترونیک صنعت ویانا

آریا یونسی

رشد

S11

طراحی­سیستم­های­کنترلی­ماشین­های­الکتریکی(درایوهوشمند)

26

توسعه محصول نارمک

علیرضاعسگردواتگری

پیش­رشد

G11

طراحی و توسعه ماشین آلات عمرانی، کشاورزی و صنعتی

27

زمین ریزپردازان دانش زمرد

محمدرضاحسین­زاده

پیش­رشد

S14

ارائه­روش­های­نوین­درشناسایی­ذخایر­معدنی

28

پیشرو فناوران نورپژوه آرتا

فرزین علی­محمدی

رشد

S3

طراحی و ساخت بارتاب سنج حوزه زمان نوری

29

پیشرو فناوران رامش گستر

حامدعلیزاده

رشد

F13

طراحی و ساخت سامانه اعلام حریق بی­سیم

30

صدر سیستم ایرانیان

سعید باقری

رشد

G20

طراحی اپلیکیشن صرافی رمز ارزهای دیجیتال

31

بهراد قند آذربایجان

بهزاد موحد نژاد

رشد

S15

طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین شیرینی از قنادی­ها

32

اندیشمندان­مبتکر ایده­پرداز

رضا سنجری

رشد

S9

طراحی سیستم نرم افزاری سلامت و پزشکی ویزیتال

33

آرشا توان تبریز

مهردادطرفدارحق

رشد

G8

تولید اینورتر با قابلیت اخذ توان از پنل خورشیدی

34

مهندسی پدیدآوران مبتکر

ربیعه بصیریان

رشد

S17

طراحی و ساخت سامانه شهر آنلاین

35

سپهر نیتا فناور

سیدنویدرهبرسادات

رشد

G10

طراحی و تولید هواپیمای مدل

36

گونش بیلگی سایار سهند

بهزاد مرادی

رشد

S4

طراحی و تولید سامانه کاربردی برای دستگاه­های چاپ

37

ایمن سهند پدیده

مهدی عظیمی

رشد

B9

طراحی و ساخت دستگاه هوشمند ضدعفونی دست

38

دمیر سپر سهند

بهمن فردی

رشد

S13

طراحی و تولید مجموعه اتصال 3 نقطه­ای جلوی تراکتور

39

فناوری­هوشمندصدراتبریز

حسین نوید

رشد

G23

تولیدتجهیزات­پایش برپایه فناوریهای جدید درکشاورزی

40

کوشا تجهیز تبریز

رضا خاک ور

رشد

G22

طراحی و تولید سموم کشاورزی با استفاده از نانو تکنولوژی

41

آنیک صنعت آیاز مهر

فردین عطاکشتیبان

رشد

G14

طراحی و تولید دستگاه صنعتی خشک­کن میوه

42

فولاد کاران آذران پیشرو

بهرام مسرت­بخش

رشد

B6

تولیدقطعات­کامپوزیتیFRP ماشین­های­کشاورزی بروشSMC

لیست انجمن­ها و شرکت­های شتابده مستقر در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز

ردیف

نام انجمن

مدیر انجمن

محل استقرار

زمینه فعالیت

نوع پذیرش

1

انجمن بازاریابی

دکتر فاریابی

اتاق G6

مشاوره به واحدهای فناور در زمینه بازاریابی

شتابده

2

انجمن مدیریت پروژه

دکتر جبارزاده

اتاق G8

مشاوره به واحدهای فناور در زمینه مدیریت پروژه

شتابده

3

انجمن پدافند غیر عامل

احمد جهانسری

اتاق G12

مشاوره و ارائه پروژه های تحقیقاتی آموزشی به واحدهای فناور

شتابده

4

شرکت­پارلا استیل سهند

مینو غفاری رفیع

اتاق B8

مشاوره به واحدهای فناور در زمینه تجاری­سازی و بازاریابی

شتابده

5

شرکت شیرین عسل

وحید رحیمی

اتاق B11

مشاوره به واحدهای فناور در زمینه تجاری­سازی و بازاریابی

شتابده

7

شرکت آذرشکوه

حسن­فرجی دیزجی

اتاق G21

مشاوره به واحدهای فناور در زمینه تجاری­سازی و مشارکت

شتابده

8

اندیشکده ارزش

محسن عباس زاده

اتاق G24

مشاوره به واحدهای فناور در زمینه تجاری­سازی و مشارکت

شتابده


آخرین ویرایش۲۲ شهریور ۱۳۹۹